Küpeşte Merdiven

Ahşabın estetik olarak ne kadar güçlü, gösterişli olduğu su götürmez bir gerçektir. Ahşap olan yerde insanlar kendilerini daha huzurlu, daha rahat hissederler, ahşabın bizde yarattığı etkidir bu, tümüyle doğal bir malzeme olduğu için kendimizi doğaya daha yakın hissetmemiz son derece anlaşılır bir durumdur. Aynı zamanda var olduğu mekanı çok daha sıcak hale getirir. Bu yüzden merdiven seçimlerinde ahşap en doğru karardır. Yüzyıllardır günlük hayatta kullanılan merdivenler iç mekanlarda veya dış mekanlarda vazgeçilmez bir unsurdur. Küpeşte merdiven de ahşap merdivenlerin içinde özel bir yere sahip olan modeldir.

Ahşap korkulukların üzerine elin kaymaması için küpeşte yerleştirilir. Korkuluk boyunca devam eden bu küpeşte yine ahşaptan imal edilir. Merdivenin şıklığını tamamlayan bu detay her ne kadar belirli bir amaç için yapılmış olsa da tasarım olarak merdivenin tamamlayıcısıdır. Ahşap bir merdiven küpeşte ile birlikte çok daha gösterişli ve mekanın şık bir detayı olarak yer alır. Küpeşte merdiven evinizin veya iş yerinizin veya dış mekanlar için doğal, şık, sıcak etkilere sahip bir modeldir.

Merdiven seçiminizde mimari yapı, tasarım, kullanım alanı ve kullanım amacı gibi detaylar çok önemlidir. Sizin için en uygun olan Küpeşte merdiven hangisi ise sizinle birlikte başından sonuna en iyisine sahip olmanız için çalışıyoruz. Bulunduğunuz mekana değer katmak için biz sizin hizmetinizdeyiz.